Podnieś libido odpowiednią dietą

Nasz pociąg seksualny uzależniony jest zarówno od fizycznego, jak i psychicznego stanu naszego organizmu. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że to właśnie jedzenie odgrywa niezwykle istotną rolę w przypadku umocnienia naszego popędu seksualnego. Poznaj siedem składników diety, które pozwolą poszybować twojemu libido w górę.

1. Mięso

Włączenie do diety umiarkowanych ilości różnego rodzaju mięsa znacznie poprawia życie seksualne każdej osoby. Wołowina, kurczak, czy też wieprzowina posiadają w sobie ogromne ilości cynku, l-karnityny i l-argininy. Związki te przyczyniają się do usprawnienia przepływu krwi w organizmie.

2. Małże

Niemal każdy z nas słyszał o afrodyzjakach. Małże to nich naturalne źródło, które przyczynia się do produkcji hormonów odpowiedzialnych za popęd seksualny. Jakby tego było mało, są kolejnym bogatym źródłem cynku, dzięki czemu można korzystać z nich w alternatywie do mięsa.

3. Łosoś

Łosoś to ryba znana i ceniona przede wszystkim za bogactwo kwasów omega 3. Jej różowe mięso bogate jest w przeciwutleniacze i substancje antyrakowe, które według badań przeciwdziałają powstawaniu raka prostaty. Jedzenie ryb to także znany od setek lat sposób na zwiększenie cyrkulacji krwi, która jest naturalnym sposobem na wzmocnienie erekcji.

4. Orzechy i nasiona

Przekąska w postaci orzechów lub nasion ze względu na ogromną ilość l-karnityny i cynku w małej ilości pokarmu jest w stanie pobudzić ciało tuż przed wyczekiwanymi igraszkami z partnerem, lub partnerką. Do najbardziej wartościowych należą:

  • Orzechy ziemne
  • Orzechy laskowe
  • Nasiona słonecznika
  • Nasiona dyni

5. Jabłka

Jabłka może i nie są owocem, który odnajdziemy pod postacią afrodyzjaku. Stanowią jednak doskonałe źródło przeciwutleniaczy i antyoksydantów, które pomogą utrzymać nasz organizm w dobrej kondycji. Dzięki dużej ilości witamin i minerałów pomagają uregulować ciśnienie i zapobiegać problemom z prostatą.

6. Czosnek

Czosnek należy do ziół, które naturalnie rozrzedzają naszą krew. Szczególnie skorzystać mogą na tym osoby, które miewają kłopoty z osiągnięciem pełnego wzwodu podczas podniecenia seksualnego.

7. Czerwonego wino

Okazuje się, że lampka wina nie tylko pomoże wprowadzić nas w odpowiedni nastrój przed upojnym wieczorem. Spożywanie czerwonego wina w małej ilości (według lekarzy nieprzekraczającej dwóch lampek dziennie) może skutecznie zwiększyć pożądanie między zakochanymi.

Sprawdź również https://viagra.edu.pl/kamagra.html

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *